Fredrike Bannink

Dr. Fredrike Bannink

Hollandalı Klinik Psikolog ve Uyuşmazlık Çözümü Uzmanı Dr. Fredrike Bannink, Amsterdam şehrinde terapistlik, rehberlik, yaşam koçluğu ve meditasyon hizmetleri vermektedir. Pozitif psikolojinin sunduğu sayısız imkândan faydalanarak önemli çalışmalar yürüten Dr. Bannink, iki ayrı pozitif psikoloji dergisinin yazı işleri kurulunun üyesidir.

Bannink, büyük fikirlerin yönetilebilirliği konusunda bir usta olmakla birlikte, okuyucularına kolay uygulanabilir uygulamalar sunar ve pozitif psikolojideki “ne” yaklaşımını “nasıl” yaklaşımına dönüştürür.  Okuyucular, kendi yaşamlarını ve diğer insanların yaşamsal deneyimlerini maksimuma çıkartabilmek için; mizahtan merhamete, şükrandan insanların nasıl hatırlanmalarını istediklerine kadar birçok farklı konuda Bannink’ten faydalanabilirler.

Uluslararası çapta tanınmış bir açılış konuşmacısı, eğitmen ve 30'dan fazla kitabın yazarı olan Dr. Fredrike Bannink ile ilgili daha fazla bilgi için www.fredrikebannink.com adresini ziyaret edebilir, kendisini sosyal medyada @FredrikeBannink isimli Twitter hesabından takip edebilirsiniz.